in finalizare - 2 Cam-62mp, cu 2 bai - TITAN-PALLADY- METROU
Bucuresti-Ilfov - THEODOR PALLADY
Menționează când ne suni:
96.023 € (+TVA) ID: 173
Descriere Contactează-ne
🌐 Oferta completa pe site-ul prestige-rezidential.ro
DIRECT DEZVOLTATOR - COMISION 0%
Pozitionare: zona Titan-Pallady
Tip imobil - P+3 etaje, Apartament 2 camere decomandat – Parter
Suprafata utila - 58.45 mp utili + 3.50 mp balcon, total ~62 mp
Utilitati publice - curent, apa, canalizare, gaz
Acces facil la mijloace de transport.
STB: 330 si 253
Metrou: Nicolae Teclu
Ansamblu rezidențial într-o zonă liniștită, aproape de magazine, terase, restaurante, școli și grădinițe, sali de sport, Profi, Kaufland, Auchan, Jumbo, Ikea etc.
Dotari:
centrala proprie
incalzire in pardoseala
finisaje la alegere
Pret:
96.023€ + TVA 21% = 116.187€
Foto cu titlu de prezentare.
Birou direct dezvoltator - Comision 0%
📞 Contact: 0770.911.206
Informații tehnice
Informaţii utile
INTERIOR
STARE INTERIOR: Nou; FINISAJE: Parchet laminat, Gresie, Faianta, Geamuri termoizolante - PVC; DOTARI: Lift, Usa metalica, Videointerfon
INFO IMOBIL
TIP IMOBIL: Amplasat in ansamblu rezidential; VECHIME IMOBIL: Nou; TIPURI DE APARTAMENTE: Garsoniere, 2 camere, 3 camere, 4 camere; STRUCTURA: Beton, Caramida, Cadre; PERETI EXTERIORI: Caramida; IZOLATIE EXTERIOARA: Polistiren expandat; PERETI INTERIORI: Caramida; CONFORT: I sporit; PLANSEE: Beton armat
IMPREJURIMI
ACCES: Acces mixt; VECINATATI: Magazine, Piata, Gradinita, Scoala, Transport public, Metrou, Parc, Lac, Autostrada, Restaurant, Mall/Centru comercial, Loc de joaca, Ansamblu rezidential, Spital
UTILITATI/SERVICII
UTILITATI: Apa, Gaze, Curent 220V, Canalizare; INCALZIRE: Incalzire prin pardoseala; CONTORIZARE: Gaz, Curent electric, Contor apa; Tip Parcare: Garaj subteran
ALTE DIMENSIUNI
SUPRAFAȚĂ TERASE/BALCOANE: 4 mp
ALTE DETALII
DESTINATII: Rezidenta
Locație
Oferte similare
2 Camere-Pallady-Centrala Proprie-1983 la 5 min.Metrou 1 Decembrie
Bucuresti-Ilfov - THEODOR PALLADY, reper: Ozana
2 camere, 53 mp utili
104.990 €
#2532 Camere-Pallady-Centrala Proprie-1983 la 5 min.Metrou 1 Decembrie
Bucuresti-Ilfov - THEODOR PALLADY, reper: Ozana
2 camere, 53 mp utili
104.990 €
#249Pallady- parcul Teilor- statie STB- 2Cam- 63mp- Centrala-Bonus Parcare
Bucuresti-Ilfov - THEODOR PALLADY
2 camere, 63 mp utili